art icon contact

art icon sitemap

art icon print

art icon login

 
+

7 Intergemeentelijke samenwerkingen - Wonen aan de Demer

Wonen aan de Demer

versterkt het woonbeleid in Aarschot, Diest en Scherpenheuvel-Zichem

 

DSC 0057

Algemene informatie

Jana Vernelen - coördinator 
jana.vernelen@igo.be 
0496/25 85 20

 

Vragen over wonen, woningkwaliteit en leegstand

Aarschot


Sarah Lambrechts - woonconsulente
sarah.lambrechts@igo.be 
0471 85 03 76

Wesley Coomans - technisch adviseur
wesley.coomans@igo.be 
0471 85 03 81

Herman Maekelberg - leegstand
herman.maekelberg@igo.be
0498 17 32 95

Diest


Tim Houben - woonconsulent, technisch adviseur en leegstand
tim.houben@igo.be 
0473 85 97 70

Scherpenheuvel-Zichem


Michiel Jans - woonconsulent
michiel.jans@igo.be 
0471 66 28 34 

Wesley Coomans - technisch adviseur
wesley.coomans@igo.be 
0471 85 03 81

 
 
 
 

Designed & created by loft33

IGO respecteert de privacy van uw gegevens.
Waarom cookies? Ze worden gebruikt om de website en uw browserervaring te verbeteren.
Klik op "Ik heb het begrepen" om cookies te accepteren of klik op meer informatie.

Ik heb het begrepen