art icon contact

art icon sitemap

art icon print

art icon login

 
+

7 Intergemeentelijke samenwerkingen - Wonen aan de Demer

Wonen aan de Demer

versterkt het woonbeleid in Aarschot, Diest en Scherpenheuvel-Zichem

 

Algemene informatie

Jana Vernelen - coördinator 
jana.vernelen@igo.be 
0496 25 85 20

 

Vragen over wonen, woningkwaliteit en leegstand

Aarschot


Sarah Lambrechts - woonconsulente
sarah.lambrechts@igo.be 
0471 85 03 76

Wesley Coomans - woningcontroleur
wesley.coomans@igo.be 
0471 85 03 81

Herman Maekelberg - leegstand
herman.maekelberg@igo.be
0498 17 32 95

Diest


Tim Houben - woonconsulent, woningcontroleur en leegstand
tim.houben@igo.be 
0473 85 97 70

Scherpenheuvel-Zichem


Julie Puttemans - woonconsulent
julie.puttemans@igo.be 
0471 66 28 34 

Wesley Coomans - woningcontroleur
wesley.coomans@igo.be 
0471 85 03 81

Herman Maekelberg - leegstand
herman.maekelberg@igo.be
0498 17 32 95

 

IGO adviseert en helpt maar de klant draagt de eindverantwoordelijkheid voor het tijdig en correct indienen van premie-aanvragen. IGO kan niet verantwoordelijk gesteld worden als premies niet verkregen worden.

 
 
 
 
Lokale besturen

Designed & created by loft33

IGO respecteert de privacy van uw gegevens.
Waarom cookies? Ze worden gebruikt om de website en uw browserervaring te verbeteren.
Klik op "Ik heb het begrepen" om cookies te accepteren of klik op meer informatie.

Ik heb het begrepen