art icon contact

art icon sitemap

art icon print

art icon login

 
+

Woonwijzer Midden-Brabant - Contact

Contact

Joeri Schrijvers - coördinator
joeri.schrijvers@igo.be
0473 85 97 72

Greet Boes - beleidsmedewerker en woonconsulent Herent en Kortenberg 
greet.boes@igo.be
0496 12 86 64

Ben Boon - woonconsulent Huldenberg, Overijse en Tervuren
ben.boon@igo.be 
0476 96 38 23

Wieland Verbrugghe - woonconsulent Zaventem en ondersteuning huurmarkt
wieland.verbrugghe@igo.be  
0471 85 03 77

David Oyen - technisch adviseur Herent, Huldenberg en Kortenberg
david.oyen@igo.be 
0496 53 50 02

Daan Mertens - technisch adviseur Overijse, Tervuren en Zaventem
daan.mertens@igo.be 
0498 17 32 90

 DSC 0123

 
 
 
 

Designed & created by loft33

IGO respecteert de privacy van uw gegevens.
Waarom cookies? Ze worden gebruikt om de website en uw browserervaring te verbeteren.
Klik op "Ik heb het begrepen" om cookies te accepteren of klik op meer informatie.

Ik heb het begrepen