art icon contact

art icon sitemap

art icon print

art icon login

 

Wijk-werken - Contactgegevens wijk-werken

Contactgegevens 

Algemene contactgegevens

Team wijk-werken
wijkwerken@igo.be

Teamleider wijk-werken

Tine Kelchtermans
teamleider wijk-werken
tine.kelchtermans@igo.be
0496 25 85 04

Opgelet, van 23 februari 2021 t.e.m. 7 juni 2021 is onze teamleider op bevallingsrust. Als je in deze periode vragen hebt voor IGO wijk-werken mag je deze stellen via wijkwerken@igo.be. 



Contactgevens wijk-werkbemiddelaars

 

Voor Boortmeerbeek, Haacht en Rotselaar: 

Roos Van Loock
roos.vanloock@vdab.be
0470 71 19 41

 

Voor Bertem, Herent, Huldenberg en Oud-Heverlee:

Christel Rom
christel.rom@vdab.be
0470 71 19 37

 

Voor Begijnendijk en Tremelo:

Kathleen Bastiaens
kathleen.bastiaens@vdab.be
0470 71 19 27

 

Voor Aarschot, Diest en Scherpenheuvel-Zichem: 

Mark Van Hilst
mark.vanhilst@vdab.be
0470 71 19 40

 

Voor Bekkevoort, Geetbets, Glabbeek, Kortenaken en Tielt-Winge: 

Ann Cartuyvels
ann.cartuyvels@vdab.be
0470 71 19 28

 

Voor Kortenberg en Tervuren:

Jan Corbeel
jan.corbeel@vdab.be
0470 71 19 29

 

Voor Hoegaarden: 

Greet Boel
greet.boel@vdab.be
0470 71 19 31

 

Voor Landen, Linter, Tienen en Zoutleeuw

Mia Maleux
mia.maleux@vdab.be
0470 71 19 32

 

Voor Bierbeek, Boutersem, Holsbeek, Keerbergen en Lubbeek

Kim Dumoulin
kim.dumoulin@vdab.be
0470 71 19 30

 
 
 
 

Designed & created by loft33

IGO respecteert de privacy van uw gegevens.
Waarom cookies? Ze worden gebruikt om de website en uw browserervaring te verbeteren.
Klik op "Ik heb het begrepen" om cookies te accepteren of klik op meer informatie.

Ik heb het begrepen